Kariera

Partner Handlowy

Energomix S.A. jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego. Współpracujemy z 25 dostawcami energii i gazu w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Europie. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (700 GWh) w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów energetycznych, oświetlenia LED, fotowoltaiki, systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku energii – ponad 6 lat doświadczenia, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 i 2015, Certyfikat Wiarygodności Płatniczej 2015, tytuł Lider Przedsiębiorczości 2015, ekspert Business Centre Club ds. efektywności energetycznej.

Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku energii, gazu i efektywności energetycznej w Polsce poszukujemy:

PARTNERÓW HANDLOWYCH AKTYWNYCH LUB PASYWNYCH Z WŁASNĄ STRUKTURĄ SPRZEDAŻY

Charakterystyka oferty:

Propozycję współpracy na warunkach Programu Partnerskiego kierujemy do przedsiębiorstw oraz organizacji zainteresowanych współpracą z firmą Energomix Sp. z o.o. Nasza oferta zorientowana jest w szczególności na organizacje sprzedażowe regionalne i ogólnopolskie, firmy świadczące usługi doradztwa biznesowego, biura rachunkowe, biura projektowe, firmy świadczące usługi elektryczne oraz wszystkie firmy posiadające aktywną bazę konsultantów. Zachęcamy również do współpracy inne organizacje mające dostep do potencjalnych klientów z rynku B2B lub B2C.

Oferujemy:

 • certyfikat AUTORYZOWANEGO PARTNERA ENERGOMIX (działanie pod własną marką lub jako partner Energomix),
 • bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia (uzależnione od potencjału, zaangażowania i formy współracy),
 • elastyczny system prowizyjny – ceniki bazowe bez doliczeń marżowych,
 • najnowocześniejsze portfolio produktów energetycznych w Polsce (energia, gaz, usługi techniczne, oświtlenie LED, fotowoltaika, audyty energetyczne, …),
 • dodatkowe prowizje dzięki doradztwu w przetargach dla instytucji publicznych,
 • pomoc w przygotowywaniu analiz oraz prognoz dla klientów – wsparcie back office i naszych struktur regionalnych,
 • brak kosztów rozpoczęcia współpracy,
 • materiały niezbędne do współpracy z klientem,
 • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
 • wsparcie w generowaniu leadów sprzedażowych (call center, mailing),
 • wyłączność obsługiwanych klientów (również w kolejnych latach).

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w obszarze doradztwa energetycznego. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym, gdyż dzięki ich pracy nasza firma ma szansę na dalszy rozwój.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres mailowy: rekrutacja@energomix.pl. Można również kontaktować się telefonicznie z naszym działem HR (535 767 443).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

    

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu realizacji usług w ramach Serwisu i akceptuję Politykę Prywatności.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach marketingowych.

  Sprawdź także naszą ofertę